Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2115-25BL
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2115-25BL Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2115-25BL
Модель: T-PJP2115-25BL
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.021 kg
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy 25A, wtyki bananowe 4mm, długość 0,25m
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP charakteryzuje się prądem znamionowym 25A oraz napięciem roboczym do 30V AC i 60V DC. Konstrukcja przewodu o przekroju 1,5mm² obejmuje wtyki bananowe 4mm umieszczone po obu stronach kabla, wzbogacone o dodatkowe gniazdo osiowe 4mm.