Модель: T-PJP2015-25BL
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.016 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2015-25BL
Опис
Przewód pomiarowy 25A, wtyk bananowy 4mm, 0,25m
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2015-25BL o długości 0,25 m został zaprojektowany do pracy z prądem znamionowym 25 A. Wyposażony jest w standardowe wtyki bananowe 4 mm umieszczone po obu stronach przewodu, co umożliwia szybkie i pewne połączenia w układach pomiarowych.
Konstrukcja przewodu opiera się na przewodzie o przekroju 1,5 mm² z izolacją wykonaną z PVC w kolorze niebieskim. Produkt przystosowany jest do pracy przy napięciu znamionowym 30 V AC oraz 60 V DC w szerokim zakresie temperatur roboczych od -20°C do 80°C.