Модель: T-PJP2014-25BL
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.019 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2014-25BL
Опис
Przewód pomiarowy 4mm, 36A, długość 0,25m
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2014-25BL to elastyczny przewód o przekroju 2,5mm² zakończony obustronnie wtykami bananowymi 4mm. Element został zaprojektowany do pracy z napięciem znamionowym 30V AC oraz 60V DC, przy zachowaniu obciążalności prądowej na poziomie 36A.