Модель: T-PJPADABV140-V
Відгуки: 0
Końcówka pomiarowa ELECTRO-PJP ADABV140-V
Опис
Końcówka pomiarowa 36A, gniazdo 4mm, długość 140mm
Końcówka pomiarowa o długości 140 mm przeznaczona jest do współpracy z oprzyrządowaniem wyposażonym w gniazda 4 mm. Element ten charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 36 A, co umożliwia wykorzystanie go w wymagających układach pomiarowych.
Styk elementu posiada niklowaną powłokę, która zapewnia odpowiednią jakość połączenia elektrycznego. Urządzenie spełnia wymogi bezpieczeństwa zgodnie z normami CAT III 1000V oraz CAT IV 600V. Produkt dostępny jest w kolorze zielonym.