Końcówka pomiarowa ELECTRO-PJP ADABV140-R
Końcówka pomiarowa ELECTRO-PJP ADABV140-R Końcówka pomiarowa ELECTRO-PJP ADABV140-R
Модель: T-PJPADABV140-R
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.006 kg
Відгуки: 0
Опис
Końcówka pomiarowa 36A, gniazdo 4mm, długość 140mm
Końcówka pomiarowa marki ELECTRO-PJP o długości całkowitej 140 mm przeznaczona jest do współpracy z przewodami wyposażonymi w złącza o rozmiarze 4 mm. Produkt charakteryzuje się obciążalnością prądową na poziomie 36 A oraz posiada niklowane pokrycie styku, co zapewnia poprawne parametry przewodzenia.
Konstrukcja spełnia wymagania kategorii bezpieczeństwa CAT III 1000 V oraz CAT IV 600 V, co pozwala na wykorzystanie końcówki w wymagających środowiskach pomiarowych. Akcesorium w kolorze czerwonym jest przystosowane do pracy w instalacjach elektrycznych pod obciążeniem.