Końcówka pomiarowa ELECTRO-PJP ADABV140-N
Końcówka pomiarowa ELECTRO-PJP ADABV140-N Końcówka pomiarowa ELECTRO-PJP ADABV140-N
Модель: T-PJPADABV140-N
Відгуки: 0
Опис
Końcówka pomiarowa 36A, gniazdo 4mm, długość 140mm
Końcówka pomiarowa przeznaczona do współpracy ze złączami o rozmiarze 4 mm. Komponent charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 36 A oraz niklowanym pokryciem styku, co wpływa na parametry połączeniowe.
Produkt spełnia wymogi bezpieczeństwa zgodnie z normami CAT III 1000 V oraz CAT IV 600 V. Całkowita długość końcówki wynosi 140 mm, a obudowa wykonana jest w kolorze czarnym.