Модель: T-PJPADABV140-J
Відгуки: 0
Końcówka pomiarowa ELECTRO-PJP ADABV140-J
Опис
Końcówka pomiarowa 36A, gniazdo 4mm, długość 140mm
Końcówka pomiarowa o długości 140 mm została zaprojektowana do współpracy z gniazdami o rozmiarze 4 mm. Produkt charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 36 A oraz niklowanym pokryciem styku, co zapewnia parametry połączeniowe w codziennej pracy pomiarowej.
Element jest przystosowany do pracy w instalacjach elektrycznych zgodnie z kategoriami bezpieczeństwa CAT III 1000 V oraz CAT IV 600 V. Całość konstrukcji utrzymana jest w żółtej kolorystyce, co ułatwia identyfikację poszczególnych przewodów lub akcesoriów w układzie pomiarowym.