Końcówka pomiarowa ELECTRO-PJP ADABV140-BL
Końcówka pomiarowa ELECTRO-PJP ADABV140-BL Końcówka pomiarowa ELECTRO-PJP ADABV140-BL
Модель: T-PJPADABV140-BL
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.007 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Końcówka pomiarowa 36A, 140mm, gniazdo 4mm, niebieska
Końcówka pomiarowa ELECTRO-PJP charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 36A. Element został wyposażony w gniazdo o rozmiarze 4mm, a jego całkowita długość wynosi 140mm.
Styk końcówki posiada niklowaną powłokę, która zapewnia kontakt elektryczny. Konstrukcja spełnia wymogi bezpieczeństwa zgodnie z kategoriami CAT III 1000V oraz CAT IV 600V. Produkt dostępny jest w kolorze niebieskim.