Модель: T-PJPADA32/1.4-R
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.004 kg
Відгуки: 0
Końcówka pomiarowa ELECTRO-PJP ADA32/1.4-R
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Końcówka pomiarowa 36A, 1,4mm, kolor czerwony
Końcówka pomiarowa marki ELECTRO-PJP przeznaczona jest do realizacji połączeń w układach pomiarowych. Element wyposażony jest w gniazdo o rozmiarze 4 mm oraz końcówkę o średnicy 1,4 mm, co umożliwia współpracę ze standardowymi akcesoriami pomiarowymi.
Parametry elektryczne komponentu określają prąd znamionowy na poziomie 36 A oraz napięcie znamionowe 30 V AC i 60 V DC. Powierzchnia styku została wykończona poprzez niklowanie, co wpływa na parametry użytkowe złącza. Produkt wykonany jest w kolorze czerwonym.