Модель: T-PJPADA32/1.4-N
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.004 kg
Відгуки: 0
Końcówka pomiarowa ELECTRO-PJP ADA32/1.4-N
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Końcówka pomiarowa 36A, napięcie 60VDC/30VAC, średnica 1,4mm
Końcówka pomiarowa marki ELECTRO-PJP przeznaczona jest do prac z prądem znamionowym do 36A. Element wyposażono w końcówkę o średnicy 1,4mm oraz gniazdo o rozmiarze 4mm, co umożliwia kompatybilność z wieloma standardowymi przewodami pomiarowymi.
Zastosowane w modelu ADA32/1.4-N pokrycie styku warstwą niklu poprawia parametry użytkowe akcesorium. Urządzenie dostosowane jest do pracy przy napięciu znamionowym wynoszącym 60V DC lub 30V AC, a jego obudowa wykonana została w kolorze czarnym.