Модель: T-ADA35/NEEDLE0.6-R
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.003 kg
Відгуки: 0
Końcówka pomiarowa ELECTRO-PJP ADA35/NEEDLE0.6-R
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Końcówka pomiarowa 0,6mm, 60VDC / 30VAC, 1A
Końcówka pomiarowa o średnicy 0,6 mm przeznaczona jest do precyzyjnych pomiarów elektrycznych. Element przystosowany jest do pracy z prądem znamionowym 1 A oraz napięciem znamionowym 60 V DC i 30 V AC.
Konstrukcja elementu o długości całkowitej 54 mm zawiera ostrze o długości 19 mm oraz gniazdo o rozmiarze 4 mm. Produkt w kolorze czerwonym wykazuje odporność na temperatury w zakresie od -25°C do 80°C.