Модель: T-464IECNEEDLE13/06R
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.006 kg
Відгуки: 0
Końcówka pomiarowa ELECTRO-PJP 464IECNEEDLE13/0.6R
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Końcówka pomiarowa 1A, 600V, gniazdo 4mm
Końcówka pomiarowa typu igłowego przeznaczona jest do pracy z prądem znamionowym 1A oraz napięciem znamionowym do 600V (0,6kV). Komponent wyposażony jest w gniazdo o rozmiarze 4mm, co umożliwia kompatybilność ze standardowymi przewodami pomiarowymi.
Całkowita długość elementu wynosi 93,8mm, a całość wykończona jest w kolorze czerwonym. Konstrukcja przystosowana jest do eksploatacji w szerokim zakresie temperatur roboczych, od -25°C do 80°C.