Chwytak pomiarowy ELECTRO-PJP 6009-IEC-V
Chwytak pomiarowy ELECTRO-PJP 6009-IEC-V Chwytak pomiarowy ELECTRO-PJP 6009-IEC-V
Модель: T-PJP6009-IEC-V
Відгуки: 0
Опис
Chwytak krokodylkowy 20A, gniazdo 4mm, 153mm
Chwytak pomiarowy typu krokodylkowego o prądzie znamionowym 20A przeznaczony jest do wykonywania połączeń w układach pomiarowych. Produkt wyposażony jest w gniazdo o rozmiarze 4mm, co umożliwia współpracę ze standardowymi przewodami pomiarowymi. Całkowita długość elementu wynosi 153mm.
Konstrukcja wykonana została ze stali, natomiast styki wyprodukowano z mosiądzu, co zapewnia przewodność w zastosowaniach pomiarowych. Element występuje w kolorze zielonym. Urządzenie spełnia wymagania norm bezpieczeństwa CAT II 1000V, CAT III 1000V oraz CAT IV 600V.