Chwytak pomiarowy ELECTRO-PJP 6009-IEC-J
Chwytak pomiarowy ELECTRO-PJP 6009-IEC-J Chwytak pomiarowy ELECTRO-PJP 6009-IEC-J
Модель: T-PJP6009-IEC-J
Відгуки: 0
Опис
Chwytak pomiarowy krokodylkowy 20A, 4mm, żółty
Chwytak pomiarowy typu krokodylkowego o prądzie znamionowym 20A przeznaczony jest do wykonywania połączeń w układach pomiarowych. Element wyposażony został w gniazdo o średnicy 4mm, zapewniające kompatybilność ze standardowymi przewodami pomiarowymi. Konstrukcja korpusu wykonana jest ze stali, natomiast styki wytworzono z mosiądzu, co zapewnia przewodność wymaganą podczas eksploatacji.
Akcesorium charakteryzuje się długością całkowitą wynoszącą 153mm i posiada wykończenie w kolorze żółtym. Chwytak spełnia wymagania norm bezpieczeństwa CAT II 1000V, CAT III 1000V oraz CAT IV 600V, co pozwala na zastosowanie go w szerokim zakresie prac instalacyjnych i diagnostycznych w środowiskach o określonych kategoriach przepięciowych.