Chwytak pomiarowy ELECTRO-PJP 6007-IEC-V
Модель: T-PJP6007-IEC-V
Відгуки: 0
Опис
Chwytak krokodylkowy 6A, gniazdo 4mm, długość 177mm
Chwytak pomiarowy typu krokodylkowego ELECTRO-PJP 6007-IEC-V przeznaczony jest do wykonywania połączeń w układach elektrycznych. Element przystosowany jest do pracy z prądem znamionowym 6A i posiada gniazdo o średnicy 4mm, co umożliwia współpracę ze standardowymi przewodami pomiarowymi.
Konstrukcja chwytaka wykonana została ze stali, natomiast styki wykonano z mosiądzu. Produkt wyróżnia się zielonym kolorem obudowy oraz długością całkowitą wynoszącą 177mm.
Akcesorium spełnia wymogi bezpieczeństwa określone w normach CAT II 1000V, CAT III 1000V oraz CAT IV 600V. Przeznaczony jest do stosowania w szerokim zakresie prac związanych z diagnostyką i pomiarami elektrycznymi.