Chwytak pomiarowy ELECTRO-PJP 6007-IEC-J
Модель: T-PJP6007-IEC-J
Відгуки: 0
Опис
Chwytak pomiarowy krokodylkowy 6A, 4mm, żółty
Chwytak pomiarowy typu krokodylkowego przeznaczony jest do wykonywania połączeń w układach pomiarowych. Element ten charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 6A oraz jest przystosowany do współpracy z gniazdami o rozmiarze 4mm.
Konstrukcja urządzenia została wykonana ze stali, natomiast styki wyprodukowano z mosiądzu, co wpływa na parametry techniczne akcesorium. Całkowita długość chwytaka wynosi 177mm, a kolor obudowy to żółty.
Produkt jest zgodny z normami bezpieczeństwa w kategoriach CAT II 1000V, CAT III 1000V oraz CAT IV 600V. Przeznaczony jest do zastosowań wymagających pewnego mocowania punktu styku w instalacjach elektrycznych.