Chwytak pomiarowy ELECTRO-PJP 6001-IECIV-J
Chwytak pomiarowy ELECTRO-PJP 6001-IECIV-J Chwytak pomiarowy ELECTRO-PJP 6001-IECIV-J
Модель: T-PJP6001-IECIV-J
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.03 kg
Відгуки: 0
Опис
Chwytak pomiarowy haczykowy 20A, gniazdo 4mm
Chwytak pomiarowy typu haczykowego przystosowany jest do pracy z prądem znamionowym do 20A. Produkt posiada gniazdo o rozmiarze 4mm, co umożliwia współpracę z typowymi przewodami pomiarowymi dostępnymi w laboratoriach i warsztatach.
Element został wykonany ze stali, natomiast styki wykonano z mosiądzu. Całkowita długość akcesorium wynosi 138mm, a obudowa utrzymana jest w kolorze żółtym.
Akcesorium spełnia normy bezpieczeństwa CAT II 1500V, CAT III 1000V oraz CAT IV 600V. Konstrukcja typu haczykowego zapewnia stabilne połączenie w punktach pomiarowych.