Chwytak pomiarowy ELECTRO-PJP 6001-IECIV-BL
Chwytak pomiarowy ELECTRO-PJP 6001-IECIV-BL Chwytak pomiarowy ELECTRO-PJP 6001-IECIV-BL
Модель: T-PJP6001-IECIV-BL
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.03 kg
Відгуки: 0
Опис
Chwytak pomiarowy haczykowy 20A, gniazdo 4mm, kolor niebieski
Chwytak pomiarowy typu haczykowego został zaprojektowany do prac pomiarowych przy prądzie znamionowym 20A. Urządzenie wyposażone jest w gniazdo o średnicy 4mm, co umożliwia współpracę ze standardowymi przewodami pomiarowymi. Konstrukcja elementu opiera się na wykonanym ze stali korpusie, natomiast styki wykonano z mosiądzu.
Produkt spełnia wymagania norm bezpieczeństwa w kategoriach CAT II 1500V, CAT III 1000V oraz CAT IV 600V. Całkowita długość chwytaka wynosi 138mm, a obudowa utrzymana jest w kolorze niebieskim.