Adapter trójfazowy ELECTRO-PJP ADAFM-TETRA16
Модель: T-PJPADAFM-TETRA16
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.323 kg
Відгуки: 0
Опис
Adapter trójfazowy 16A, wtyk CEE x5, gniazda 4mm
Adapter trójfazowy przystosowany do pracy przy prądzie znamionowym 16A. Urządzenie wyposażone jest w wtyk CEE x5 oraz pięć gniazd o średnicy 4mm.
Element przeznaczony do pracy w zakresie temperatur od 0°C do 60°C. Konstrukcja spełnia wymogi bezpieczeństwa zgodnie z normą CAT IV 415V.