Модель: T-XL9A-800/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL9A-800/5A
Опис
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL9A charakteryzuje się prądem wejściowym 800A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz 1 przy obciążeniu do 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary fizyczne przekładnika to 140x48x185mm, a zakres dopuszczalnej temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.