Модель: T-XL9A-750/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL9A-750/5A
Опис
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL9A-750/5A przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 750A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 7,5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością montażu na szynie DIN. Wymiary zewnętrzne modułu wynoszą 140x48x185mm. Przekładnik został zaprojektowany do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.