Модель: T-XL8C+750/5A-0.2S
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C-750/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 750A oraz wyjściowym 5A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu na sygnały pomiarowe. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu 5VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 86mm, co umożliwia wygodną instalację na przewodach lub szynach.
Konstrukcja przekładnika pozwala na montaż poprzez przykręcenie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 140x45x155mm.