Модель: T-XL8C-750/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C-750/5A
Опис
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL8C-750/5A charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 750A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i zapewnia klasę dokładności 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 15VA oraz klasę 1 przy maksymalnym obciążeniu 20VA.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 86mm, a jego wymiary zewnętrzne to 140x45x155mm. Zakres temperatury pracy przekładnika mieści się w przedziale od -20 do 45°C.