Модель: T-XL8C+600/5A-0.2S
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C-600/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL8C przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 600A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 2,5VA. Przekładnik pracuje w standardowym zakresie częstotliwości 50–60Hz.
Konstrukcja elementu uwzględnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 86mm oraz wymiary zewnętrzne 140x45x155mm. Urządzenie jest przystosowane do montażu poprzez przykręcanie, z możliwością wykorzystania opcjonalnego montażu na szynie DIN. Przekładnik może pracować w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.