Модель: T-XL8C+600/5A-0.2
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C-600/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy służy do redukcji prądu pierwotnego o wartości 600A do prądu wtórnego 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 3,75VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Wymiary zewnętrzne wynoszą 140x45x155mm, natomiast średnica wewnętrzna elementu wynosi 86mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia mieszczącej się w przedziale od -20 do 45°C.