Модель: T-XL8C+500/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.6 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C-500/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 500A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 2,5VA. Zakres częstotliwości pracy przekładnika wynosi 50–60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany, z możliwością zastosowania opcjonalnego montażu na szynie DIN. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną 86mm, a jego wymiary zewnętrzne wynoszą 140x45x155mm. Urządzenie dostosowane jest do pracy w zakresie temperatur otoczenia od -20°C do 45°C.