Модель: T-XL8C-500/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C-500/5A
Опис
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL8C-500/5A służy do przetwarzania wysokiego prądu pierwotnego o wartości 500A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 10VA oraz 1 przy obciążeniu 12,5VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną 86mm, co umożliwia montaż na przewodach o odpowiednim przekroju. Wymiary fizyczne urządzenia to 140x45x155mm. Konstrukcja pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Praca przekładnika jest dopuszczalna w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.