Модель: T-XL8C-250/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C-250/5A
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL8C-250/5A przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 250A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 86mm oraz wymiary zewnętrzne 140x45x155mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością montażu na szynie DIN. Temperatura pracy elementu mieści się w zakresie od -20°C do 45°C.