Модель: T-XL8C-200/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C-200/5A
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL8C jest urządzeniem służącym do transformacji prądu pierwotnego o natężeniu 200A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 86mm, co pozwala na montaż na przewodach szynowych o odpowiednim przekroju.