Модель: T-XL8B-800/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B-800/5A
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL8B służy do przetwarzania wysokich prądów wejściowych o wartości 800A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 15VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 20VA. Praca urządzenia odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 86mm oraz wymiary zewnętrzne 140x45x155mm. Urządzenie przystosowane jest do montażu przykręcanego, z opcją instalacji na szynie DIN. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy wynosi od -20°C do 45°C.