Модель: T-XL8B+750/5A-0.2S
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B-750/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy typu XL8B przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 750A do wartości wtórnej 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy obciążeniu maksymalnym wynoszącym 5VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy w częstotliwościach w zakresie 50...60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną otworu 86mm, co pozwala na przeprowadzenie przewodu lub szyny o odpowiednim przekroju. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 140x45x155mm. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.