Модель: T-XL8B-500/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.6 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B-500/5A
Опис
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL8B-500/5A służy do transformacji prądu wejściowego o natężeniu 500A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia, przekładnik osiąga klasę dokładności 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 10VA lub klasę 1 przy maksymalnym obciążeniu 12,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 86mm, a jego wymiary zewnętrzne wynoszą 140x45x155mm. Komponent jest przeznaczony do montażu przykręcanego, przy czym istnieje opcja montażu na szynie DIN. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia mieszczącej się w przedziale od -20°C do 45°C.