Модель: T-XL8B-400/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B-400/5A
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL8B obsługuje prąd wejściowy 400A oraz prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 7,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA. Częstotliwość pracy przekładnika mieści się w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 86mm, natomiast jego całkowite wymiary zewnętrzne to 140x45x155mm. Komponent jest przystosowany do pracy w temperaturach od -20°C do 45°C.