Модель: T-XL8B-300/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B-300/5A
Опис
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL8B-300/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu do 3,75VA oraz 1 przy obciążeniu do 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 86mm, co pozwala na montaż na przewodach o odpowiednim przekroju. Urządzenie przeznaczone jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Temperatura pracy przekładnika mieści się w przedziale od -20°C do 45°C, a wymiary zewnętrzne wynoszą 140x45x155mm.