Модель: T-XL8B-250/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B-250/5A
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL8B-250/5A przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 250A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Praca urządzenia odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 86mm oraz wymiary zewnętrzne 140x45x155mm. Komponent jest przystosowany do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.