Модель: T-XL8B-200/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B-200/5A
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL8B służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 200A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 1,5VA oraz 1 przy obciążeniu maksymalnym 3,75VA.