Модель: T-XL8A-300/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.6 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8A-300/5A
Опис
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL8A-300/5A charakteryzuje się prądem wejściowym 300A oraz wyjściowym 5A. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym 7,5VA oraz klasę 1 przy obciążeniu 15VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 73mm, a jego wymiary zewnętrzne to 140x45x155mm. Element przeznaczony jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.