Модель: T-XL8A-250/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.6 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8A-250/5A
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8A
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL8A przeznaczony jest do przekształcania prądu wejściowego o wartości 250A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA. Pracuje w standardowym zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 73mm, a jego gabaryty to 140x45x155mm. Komponent jest dostosowany do pracy w zakresie temperatur otoczenia od -20°C do 45°C.