Модель: T-XL7C+750/5A-0.2S
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7C-750/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 750A oraz wyjściowym 5A służy do przetwarzania wysokich wartości natężenia prądu na wartości umożliwiające pomiar. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności 0,2S jest zachowana przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż poprzez przykręcanie, natomiast opcjonalnie dostępny jest montaż na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 130x60x170mm. Zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.