Модель: T-XL7B-800/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7B-800/5A
Опис
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL7B zaprojektowany został do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 800A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 15VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 65mm. Konstrukcja umożliwia montaż poprzez przykręcanie, przy czym opcjonalnie dostępny jest montaż na szynę DIN przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów. Wymiary fizyczne urządzenia to 104x45x126mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.