Модель: T-XL7B-600/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7B-600/5A
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7B
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy przeznaczony do transformacji prądu pierwotnego o wartości 600A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu do 10VA oraz 1 przy obciążeniu do 12,5VA.
Konstrukcja elementu pozwala na montaż poprzez przykręcenie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy to 104x45x126mm, przy średnicy wewnętrznej otworu wynoszącej 65mm. Zakres temperatury pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20 do 45°C.