Модель: T-XL7B-300/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7B-300/5A
Опис
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL7B-300/5A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 300A do poziomu prądu wtórnego 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 65mm, co pozwala na wygodną instalację na przewodach lub szynach o odpowiednim przekroju.