Модель: T-XL7B-250/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7B-250/5A
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 250A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu do 1,5VA oraz 1 przy obciążeniu do 2,5VA.
Konstrukcja elementu zapewnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 65mm. Urządzenie przystosowane jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość montażu na szynę DIN. Całkowite wymiary przekładnika to 104x45x126mm, a dopuszczalny zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.