Модель: T-XL7A-800/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-800/1A
Опис
Przekładnik prądowy 800/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL7A-800/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 800A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 30VA, 1 przy maksymalnie 30VA oraz 3 przy maksymalnie 35VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 54mm, co umożliwia montaż na szynach o wymiarach 41mm x 41mm, 51mm x 31mm lub 61mm x 12,5mm. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 104x45x126mm. Przekładnik może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.