Модель: T-XL7A-750/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-750/1A
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A
Przekładnik prądowy 750/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 750A oraz wyjściowym 1A przeznaczony jest do pracy w obwodach o częstotliwości od 50 do 60Hz. Urządzenie oferuje zmienną klasę dokładności w zależności od obciążenia: klasa 0,5 przy maksymalnie 20VA, klasa 1 przy 30VA oraz klasa 3 przy 35VA. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 54mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 41x41mm, 51x31mm oraz 61x12,5mm.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie pracuje w zakresie temperatur od -20 do 45°C, a jego wymiary zewnętrzne wynoszą 104x45x126mm. Przekładnik jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.