Модель: T-XL7A+600/5A-0.2S
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-600/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL7A służy do transformacji prądu o wartości 600A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu 5VA. Praca odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub, opcjonalnie, na szynę DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 54mm, a jego całkowite wymiary to 104 x 45 x 126mm. Podzespół może pracować w temperaturze otoczenia mieszczącej się w przedziale od -20°C do 45°C.