Модель: T-XL7A-600/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-600/5A
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL7A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 600A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 15VA oraz klasą 1 przy obciążeniu maksymalnym 30VA. Zakres częstotliwości pracy wynosi od 50 do 60Hz.
Produkt przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C. Wymiary zewnętrzne obudowy to 104x45x126mm, a średnica wewnętrzna otworu wynosi 54mm. Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub montaż na szynie DIN przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów.