Модель: T-XL7A+400/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-400/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL7A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 54mm, a całkowite wymiary obudowy wynoszą 104x45x126mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość montażu na szynie DIN przy użyciu dodatkowych akcesoriów. Zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.