Модель: T-XL7A+300/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-300/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL7A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy o natężeniu 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 3,75VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną 54mm, a jego wymiary wynoszą 104x45x126mm. Praca urządzenia jest możliwa w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.