Модель: T-XL7A-300/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-300/5A
Опис
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL7A-300/5A przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 10VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 15VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynie DIN. Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 54mm, a jego wymiary zewnętrzne to 104 x 45 x 126mm. Urządzenie może być eksploatowane w temperaturze otoczenia mieszczącej się w zakresie od -20°C do 45°C.